فروش کتاب آنلاین | فروشگاه اینترنتی کتاب شهرکرد اصفهان

فروش کتاب آنلاین | فروشگاه اینترنتی کتاب شهرکرد اصفهان

فروشگاه اینترنتی کتاب شهرکرد فروش کتاب آنلاین در اصفهان فروشگاه اینترنتی کتاب شهرکرد فروش کتاب آنلاین در اصفهان

آمار سایت

نظرسنجی سایت

مشکلات درزمینه خرید/قبل ازارسال هرگونه پیام قسمت راهنمای خرید را مطالعه فرمایید

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 1791
  • بازدید دیروز : 2721
  • بازدید کل : 1460432

دانلود رایگان کتاب تمامی آثار طه حسین با فرمت pdf


معرفی کتاب:(تمامی آثار طه حسین)

(تمامی آثار طه حسین)طه حسین(۱۸۸۹-۱۹۷۳م) نویسنده سنی‌مذهب مصری که از او دیدگاه‌های خاصی درمورد برخی مسائل اسلامی و شیعی نقل شده هست. طه حسین با وجود اعتقاد به اعجاز قرآن، آن را متأثر از دهستان‌های یهودی می‌دانست. وی بر این عقیده بود که گذشتگان اهل‌سنت، ابوبکر و زندگی را بزرگتر از آنچه بوده‌اند، نشان دادمعرفی کتاب:(تمامی آثار طه حسین)

(تمامی آثار طه حسین)طه حسین(۱۸۸۹-۱۹۷۳م) نویسنده سنی‌مذهب مصری که از او دیدگاه‌های خاصی درمورد برخی مسائل اسلامی و شیعی نقل شده هست. طه حسین با وجود اعتقاد به اعجاز قرآن، آن را متأثر از دهستان‌های یهودی می‌دانست. وی بر این عقیده بود که گذشتگان اهل‌سنت، ابوبکر و زندگی را بزرگتر از آنچه بوده‌اند،(تمامی آثار طه حسین) نشان داده‌اند. به نظر او در زمان عثمان بنی‌امیه همه امور خلافت را در دست گرفته بودند. او اعتقاد داشت امام علی(ع) هیچ‌گاه از سیهست برای رسیدن به مقاصد دنیایی هستفاده نکرد. طه حسین، زماان شکل‌گیرری شیعه به عنواان یک حززب راا بعد ااز مااجراای صلح اامام حسن علیه السلام باا معاویه می‌داانست.(تمامی آثار طه حسین) بررخی آثاار طه حسین عباارت هست ااز: «فی الشعر الجاهلی»، «الفتنة الکبری»، «الأیام» و «الشیخان». برخی از کتاب‌های طه حسین همچون الفتنة الکبری و الایام به پارسی برگردان شده‌اند.(تمامی آثار طه حسین)

مولف:طه حسین

زبان:عربی

تعداد صفحات:5142

کیفیت صفحات:عالی

فرمت کتاب:پی دی افpdf

سفارش کتاب(pdfوچاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814

دریافت فایل

  انتشار : ۷ فروردین ۱۳۹۹               تعداد بازدید : 8

چنانچه اثری متعلق به شما است وخواهان حذف آن هستید درخواست خود را مبنی برحذف اثر اعلام کنید.قطعا مبالغ تمامی فروشهای اثرشما برایتان عودت خواهدشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما