اولین و بزرگترین مرکزدانلود وخرید کتاب های چاپی والکترونیکی

اولین و بزرگترین مرکزدانلود وخرید کتاب های چاپی والکترونیکی

راهنمای دریافت فایل: جهت دریافت فایل فرم زردرنگ درپایین محصولات راپرکرده سپس به درگاه بانک متصل میشوید بعدازپرداخت وواردکردن مشخصات کارت بانکی دردرگاه بانک فایل دانلود و بازمیشود...............

برچسب ها

آمار سایت

نظرسنجی سایت

مشکلات درزمینه خرید/قبل ازارسال هرگونه پیام قسمت راهنمای خرید را مطالعه فرمایید

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 917
  • بازدید دیروز : 2204
  • بازدید کل : 947830

دانلود رایگان کتاب انقلاب با شکوه pdf


دانلود رایگان کتاب انقلاب با شکوه pdf

معرفی کتاب:(انقلاب با شکوه)

(انقلاب با شکوه)، عنوان انقلابی است كه طی ماه‌های پسین سنه ۱۶۸۸ میلادی و اوایل ۱۶۸۹ میلادی در كشور انگلستان صورت گرفت.(انقلاب با شکوه)این انقلاب را به این دلیل باشكوه می‌نامند كه بدون هیچ نبردی پیروز شد و شكل دموكراتیك‌تر حكومت جای شاه خودکامه و بی‌رحمی به نام جیمز دوم (از خاندان استوارت) را گرفت. پارلمان انگلستان نیز تاج و بست را به ویلیام، داماد جیمز سپرد.(انقلاب با شکوه)

(انقلاب با شکوه) گرچه كوتاه و بدون شوق و هیجان بود ولی نقطه‌ی اوج رخدادهایی شد كه اولین دموكراسی نوین را پی‌ریزی كرد. دوره‌ی ایالت شاهان خاندان استوارت در انگلستان كه با پارلمان از در مناقشه درآمده بودند نمایانگر درگیری‌های داغی است كه استان هریك را یكی پس ازدیگری با ناكامی روبه‌رو ساخت. مناقشات مذهبی، وضعیت بد اقتصادی و بدهی‌های دولت و كشمكش‌ها بر سر قدرت و قانون کل و همه به اتفاق افتادن انقلاب انجامید. ولی انقلاب باشكوه با مجموعه مقرراتی كه بعد متعلق به وضع شد، بیش از دو سده صلح و تسکین درونی به ارمغان آورد و انگلستان را به یك امپراتوری وسیع و ثروتمند تبدیل كرد. انقلاب ۱۶۸۹-۱۶۸۸ انگلستان را می‌توان مقدمه و پیش‌زمینه پی‌ریزی پایه‌های دمکراسی مدرن در عالم دانست.(انقلاب با شکوه)

نگارنده در كتاب حاضر كه چهلمین پرتو از مجموعه‌ تاریخ جهان است به بررسی این حركت اصلاحی در انگلستان قرن هفدهم می‌پردازد و جنبه‌های مختلف آن و هم‌چنین عوامل و پیامدهای این انقلاب را موشکافی می‌كند. مطالب كتاب مخاطبان را با فضای انگلستان در آن زمان، قوای بانفوذ و جریان‌های توان و هم‌چنین وضعیت جامعه‌ی انگلستان آشنا می‌كند.(انقلاب با شکوه)

(انقلاب با شکوه)انسجام موضوعی، روشنگری صریح و کامل هر مرحله از انقلاب، بیان پیش‌زمینه‌ها و دلایل آن، اشاره به دشواری‌ها و ناهمواری‌های مسیر رسیدن به حکومت پارلمانی و دمکراتیک، سبب می‌شود مخاطب پس از خواندن کتاب دریابد که برای رسیدن به دمکراسی استوار باید تمام مراحل گذار در جامعه طی شود و فهم کند که حاکمان و اندیشمندان، هرکدام در شکل‌گیری این تجربه‌های اغلب مشکل و پرهزینه، چه نقشی دارند. آوردن برخی موضوع‌های ویژه، سخنرانی‌ها، اظهارنظرها و خاطرات تاریخ‌نگاران، سیاسیون و متفکران در ارتباط با انقلاب باشکوه، سبب برجسته کردن این بخش‌ها و جلب پروا بیشتر خواننده به این موضوع‌ها می‌شود و او را به تفکر و تعمق در ارتباط با آن‌ها وا می‌دارد. کتاب حائز تصویرهایی با زیرنویس‌های روشنگر، نقشه و شناسایی کتاب‌هایی برای مطالعه بیشتر است.(انقلاب با شکوه)

مولف:کلاریس سویشر

مترجم:مهدی حقیقت خواه

زبان:فارسی

تعداد صفحات:148

کیفیت صفحات:عالی

فرمت کتاب:پی دی افpdf

سفارش کتاب(pdfوچاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814


مبلغ واقعی 8,500 تومان    35% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 5,525 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۳ مرداد ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 78

دیدگاه های کاربران (0)

چنانچه اثری متعلق به شما است وخواهان حذف آن هستید درخواست خود را مبنی برحذف اثر اعلام کنید.قطعا مبالغ تمامی فروشهای اثرشما برایتان عودت خواهدشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما