اولین و بزرگترین مرکزدانلود وخرید کتاب های چاپی والکترونیکی

اولین و بزرگترین مرکزدانلود وخرید کتاب های چاپی والکترونیکی

راهنمای دریافت فایل: جهت دریافت فایل فرم زردرنگ درپایین محصولات راپرکرده سپس به درگاه بانک متصل میشوید بعدازپرداخت وواردکردن مشخصات کارت بانکی دردرگاه بانک فایل دانلود و بازمیشود...............

برچسب ها

آمار سایت

نظرسنجی سایت

مشکلات درزمینه خرید/قبل ازارسال هرگونه پیام قسمت راهنمای خرید را مطالعه فرمایید

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 734
  • بازدید دیروز : 2619
  • بازدید کل : 1029974

دانلود رایگان کتاب درسیارات چه می گذرد؟ pdf


دانلود رایگان کتاب درسیارات چه می گذرد؟ pdf

معرفی کتاب:(درسیارات چه می گذرد؟)

(درسیارات چه می گذرد؟)شبی مه آلود…در ورودی دریای مدیترانه ستاره ای ممتد به اسم گالیا که در پاراگراف (لاتین) جاذبه زمین گرفتار شده در درازا دوره گردش خویش با بخشی از زمین بین فرانسه و انگلیس تماس پیدا می کند.(درسیارات چه می گذرد؟) برخورد آنقدر استوار است که ستاره ممتد بخشی از زمین را به خویش متصل کند.تمام زمین مورد نظر به به اتفاق آبها و گیاهان به گالیا می چسبد.سااکنان منطقه موررد عقیده پرمااسیدن ززمین ررعشه خفیفی می کنندد. ولی به اآن ااهمیتی نمی دهند.صبح که ااز خوااب بیداار می شوند جهاان تغییرر کررده ااست! اآنان نیزز بون ااینکه بداانند به همرااه آابها، گیاهان و تمام ناحیه موردنظر سوار بر ستاره ممتد شده اند! سی و شش نفر با ملیت های گوناگون سوار بر ستاره ای دنباله دار محکوم به سفری دو ساله…(درسیارات چه می گذرد؟)

(درسیارات چه می گذرد؟)اسم رمانی علمی-تخیلی از مؤلف محبوب فرانسوی، ژول ورن می باشد.ژول ورن این رمان را در سنه ۱۸۷۷ به تحریر درآورد و انتشارات هتزل آن را در فرانسه منتشر کرد.این رمان با نام Off on a Comet (سوار بر ستاره دنباله دار) به انگلیسی برگردان شد.نام اصلی کتاب در فرانسه Hector Servadac (هکتور سرواداک) بود.کاپیتان سرواداک اسم منش اصلی حکایت است.ژول ورن هدف داشت هیچکدام از منش ها را در فرجام داستان زنده نگذارد! اما ناشر کتاب کتاب هتزل ژول ورن را ناچار کرد سرانجام حکایت خویش را تغییر دهد.اسمی که برای شخصیت اصلی سرگذشت یعنی Servadac در نظر گرفته شده به نوعی تداعی کننده کلمه فرانسوی cadavres به معنی جنازه و جسد می باشد که اشاره ای بر این راستی در حکایت داشت.ژول ورن با این کتاب بار دیگر توان پندار قوی خویش را به رخ همگان کشید.قدرت سرگذشت پردازی و قوه تخیل ژول ورن در این سرگذشت بی گمان و مرزی نمی شناسد. اصول علمی حکایت حتی هم الان و در سده بیستم انسان را به تعجب وامی دارد.(درسیارات چه می گذرد؟)

مولف:ژول ورن

مترجم:عنایت الله شکیبا پور

زبان:فارسی

تعداد صفحات:370

کیفیت صفحات:عالی

فرمت کتاب:پی دی افpdf

سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814


مبلغ قابل پرداخت 1,500 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۶ تیر ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 104

چنانچه اثری متعلق به شما است وخواهان حذف آن هستید درخواست خود را مبنی برحذف اثر اعلام کنید.قطعا مبالغ تمامی فروشهای اثرشما برایتان عودت خواهدشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما