فروش کتاب آنلاین | فروشگاه اینترنتی کتاب شهرکرد اصفهان

فروش کتاب آنلاین | فروشگاه اینترنتی کتاب شهرکرد اصفهان

فروشگاه اینترنتی کتاب شهرکرد فروش کتاب آنلاین در اصفهان فروشگاه اینترنتی کتاب شهرکرد فروش کتاب آنلاین در اصفهان

آمار سایت

نظرسنجی سایت

مشکلات درزمینه خرید/قبل ازارسال هرگونه پیام قسمت راهنمای خرید را مطالعه فرمایید

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 1494
  • بازدید دیروز : 1465
  • بازدید کل : 1321007

دانلود رایگان کتاب مبانی فلسفه هنر pdf


دانلود رایگان کتاب مبانی فلسفه هنر pdf

معرفی کتاب:(مبانی فلسفه هنر)

(مبانی فلسفه هنر)چه چیز تابلوی ونوس بوتیچلی را زیبا می سازد؟(مبانی فلسفه هنر) آیا می توانیم در بحث در ارتباط با ی یادبود ها هنری از معنی و صدق کلام گوییم؟ آیا اخطار از منظور هنرمند یا پدید آورنده برای درک یک نشانه هنری لازم است یا هر نشانه هنری،(مبانی فلسفه هنر) بعد از آفریده شدن از آفریدگار خویش مستقل می شود و بر پای خویش می ایستد؟ هنگامی که یک اثر هنری را نقد می کند چه گونه حکمیت اتمام می دهیم؟ آیا تفسیر ها و ارزیابی های نقادانه قابل توجیح و برهان پذیرند؟ آیا در نقد نشانه ها هنری،(مبانی فلسفه هنر) مسائل اخلاقی و اجتماعی نیز ضروری ی توجهند؟ خانم آن شپرد، که از استادان طراز آغاز زنجیره ی فرزانش ی هنر است، در این کتاب بنیادی ترین و در همان سان پیچیده ترین مسائل مربوط به این رشته را طرح می کند و ژرف نگرانه به تجزیه و تحلیل مطالب باره بحث می پردازد. نظریه های متنوع را درباره ی خاصیت های مشترک هنر ها کالبدشناسی می کند و اندیشه ها و اندیشه های فیلسوفان بزرگ را که به تعبیر و تأویل یادبود ها هنری روی کرده اند، با بیانی صریح به بحث و نقادی می کشد.(مبانی فلسفه هنر)از دسته موضوعات بسیار نکته آموز این کتاب تجزیه و تحلیل حکمیت های هنر شناختی است که هنگام رویارویی با هر پرتو هنری مثل یک تابلوی نقاشی، یک بنای تاریخی، یک قطعه ی موسیقی یا یک نشان ادبی به عمل می آوریم.(مبانی فلسفه هنر)

نویسنده:آن شپرد

مترجم:علی رامین

تعداد صفحات:286

زبان کتاب:فارسی

حجم فایل:4مگابایت

کیفیت صفحات:عالی

فرمت کتاب:پی دی افpdf

سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814


مبلغ قابل پرداخت 5,340 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۹ تیر ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 515

دیدگاه های کاربران (0)

چنانچه اثری متعلق به شما است وخواهان حذف آن هستید درخواست خود را مبنی برحذف اثر اعلام کنید.قطعا مبالغ تمامی فروشهای اثرشما برایتان عودت خواهدشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما