اولین و بزرگترین مرکزدانلود وخرید کتاب های چاپی والکترونیکی

اولین و بزرگترین مرکزدانلود وخرید کتاب های چاپی والکترونیکی

راهنمای دریافت فایل: جهت دریافت فایل فرم زردرنگ درپایین محصولات راپرکرده سپس به درگاه بانک متصل میشوید بعدازپرداخت وواردکردن مشخصات کارت بانکی دردرگاه بانک فایل دانلود و بازمیشود...............

برچسب ها

آمار سایت

نظرسنجی سایت

مشکلات درزمینه خرید/قبل ازارسال هرگونه پیام قسمت راهنمای خرید را مطالعه فرمایید

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 3425
  • بازدید دیروز : 3449
  • بازدید کل : 1117392

دانلود رایگان کتاب سبک شناسی نظریه ها رویکردها و روشها pdf


دانلود رایگان کتاب سبک شناسی نظریه ها رویکردها و روشها pdf

معرفی کتاب:(سبک شناسی نظریه ها رویکردها و روشها)

 

کتاب(سبک شناسی نظریه ها رویکردها و روشها)به قلم محمود فتوحی و در بر گیرنده مبانی نظری و روش‌های سخیف شناسی از سوی انتشارات کلام در سال 1391 منتشر شد.(سبک شناسی نظریه ها رویکردها و روشها) دکترر فتووحی درر ااین کتااب به مباانی نظرری و طررح رروش‌هاای سبک شنااسی و بومی کرردن نظریاات خررده گیراان و زباان شنااساان غربی پرداخته‌ااست و به نوعی آاارای آنهاا راا باا تجربیات اایرانی درر ااین مقوله تطبیق داده‌ااست.(سبک شناسی نظریه ها رویکردها و روشها)

این کتاب پلی وسط زبان شناسی و نقد ادبی است و افرادی که به تکاپو در گویه نقد ادبی می پردازند، می توانند ضمن ادراک به روشهای علمی سبک شناسی با کارکردها و عینیت های زبان نیز آشنا شوند.(سبک شناسی نظریه ها رویکردها و روشها)

تعریف سبک، کارکردهای سبک، بستگی سخیف شناسی با بلاغت، زبان شناسی، نقد ادبی وعلوم دیگر، مسائل تئوریک سبک، دگرگونی ها سبکی، پروسه شکل گیری سخیف ها و... عناوین برخی بخش‌های کتاب را تشکیل می دهند.(سبک شناسی نظریه ها رویکردها و روشها)

به گفتة دکتر فتوحی، این کتاب با منظور شناسایی نظریه ها و به دست دادن یک سامانه فکری در مقوله سخیف شناسی تألیف شده است.(سبک شناسی نظریه ها رویکردها و روشها)

چهارده فصل کتاب در دو بخش سامان یافته‌است: سبک‌شناسی نظری و سبک‌شناسی عملی. پنج فصل آغاز به بحث‌های نظری محیط زبان و چیستی سبک، ماهیت سخیف ادبی و مسائل آن، ماهیت ادب سبک‌شناسی، نسبت سبک‌شناسی با دانش‌های ادبی و زبانی و رویکردهای سبک‌شناسی، برگزیدن یافته‌است. نه فصل دسته دوم، با این منظور طراحی شده که شیوة بررسی عملی و تحلیل عینی سیک را در پنج لایة شناسایی شده، اثر دهد. از فصل هشتم بحث‌ها کاربردی‌تر می‌شود. در پیشانی هر فصل اشاره‌ای اختصار به منظور ورود خواننده، به بحث آورده‌ایم و در فرجام هر فصل نیز فشردة بحث‌ها بازگو شده‌است. در آخر کتاب دو فصل فصل «سبک‌شناسی طنز» و «سبک زنانه» در واقع طرحی است برای کاربست روش لایه‌ای در دو قلمرو باافت و اایدئولوژی. طنزز برر باافت متکی ااست و سبک زناانه برر لایة اایدئولوژیک.(سبک شناسی نظریه ها رویکردها و روشها)

نویسنده:دکترمحمودفتوحی

مترجم:

تعداد صفحات:464

زبان کتاب:فارسی

حجم فایل:13مگابایت

کیفیت صفحات:عالی

فرمت کتاب:پی دی افpdf

سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814


مبلغ قابل پرداخت 5,350 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۳ تیر ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 191

دیدگاه های کاربران (0)

چنانچه اثری متعلق به شما است وخواهان حذف آن هستید درخواست خود را مبنی برحذف اثر اعلام کنید.قطعا مبالغ تمامی فروشهای اثرشما برایتان عودت خواهدشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما