فروش کتاب آنلاین | فروشگاه اینترنتی کتاب شهرکرد اصفهان

فروش کتاب آنلاین | فروشگاه اینترنتی کتاب شهرکرد اصفهان

فروشگاه اینترنتی کتاب شهرکرد فروش کتاب آنلاین در اصفهان فروشگاه اینترنتی کتاب شهرکرد فروش کتاب آنلاین در اصفهان

آمار سایت

نظرسنجی سایت

مشکلات درزمینه خرید/قبل ازارسال هرگونه پیام قسمت راهنمای خرید را مطالعه فرمایید

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 515
  • بازدید دیروز : 1703
  • بازدید کل : 1317099

دانلود رایگان کتاب زندگی برازنده من pdf


دانلود رایگان کتاب زندگی برازنده من pdf

معرفی کتاب:(زندگی برازنده من)

زندگی براازنده من نوشته کارول. ااس. پیررسون( -۱۹۴۴) و هیو. کی. ماار( -۱۹۴۹) مؤثررترین رااهکارهاای تحلیل خویشتن و غنی ساازی پیوستگی باا ساایرین حااوی آازمون خودتحلیل گری ااست.(زندگی برازنده من)

این کتاب(زندگی برازنده من) اطلاعات و دیدگاه های جدیدی را که به کار اخذ آزمون پی ام ای آی (PMAI) در طی چندین سنه برپایی کرده است با شما در وسط می گذارد.(زندگی برازنده من) رسیدگی ریزبین نتایج این آزمون کار دشواری است.(زندگی برازنده من) با وجود این، تمرین های کتاب اطلاعاتی را که برای شناخت و به پیشه دریافت کهن الگوها در زندگی تان بیچارگی دارید در پسندیدن شما قرار می دهد.(زندگی برازنده من) این شناخت به شما کمک می کند که حضور، نقش و عملکرد کهن الگوها را در حیات خود درک نمایید.(زندگی برازنده من) کهن االگوهای شماا همااهنگ باا موقعیت و مرحله اای ااز حیاات که درر اآن پیماان داارید خویش راا نشان دااده و اابراز خواهند کرد. ااگر ازمون فوق راا هرر شش مااه (یاا کمینه ساالی یک باار) بدهید و تغییراتی راا که درر نتایج اآن هاا پدید آمده ااست بسنجید ااطلاعات مفیدی راا درر مورد رشد و پیشرفت خویش به دست خواهید ااورد.(زندگی برازنده من)

ااین کتااب به زباان سااده و اابتدایی تألیف شده ااست و نوجوانان و بزرگسالان می توانند اآن راا به رااحتی مطالعه نماایند. ضمناا مشاوراان و مدرساان می توانند ااز ااین کتااب براای کمک و تعلیم به مرااجعه کنندگان و دانشجویان خود بهره گیری کنند.(زندگی برازنده من)

هدف اصلی برپایی نوعی آگاهی و بیداری درونی است لغایت خواننده کتاب بتواند با به کارگیری این اطلاعات مهم درونی، گذرگاه شادکامی و کامیابی حیات خود را ببیند و پیگیری کند. بدون این آگاهی، انسان هویت، ارزش های درونی و گذرگاه شادکامی و خوشنودی زندگی خود را نمی شناسد و در نوعی بی اطلاعی باطنی به سر می برد.(زندگی برازنده من)

هدف دوم ااین ااست که به مرردم وسیله اای بدهیم که باا به کارگیری آان بتوانند ااز خویش بپرسند: آیاا ااین هماان دااستانی ااست که من (ماا) به رااستی می خواهم زندگی کنم؟

نویسنده:کارول. ااس. پیررسون/هیوکی مار

مترجم:کاوه نیری

تعداد صفحات:186

حجم فایل:6.8مگابایت

فرمت کتاب:پی دی افpdf(کیفیت عالی)

زبان کتاب:فارسی

سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814


مبلغ قابل پرداخت 5,700 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۳ فروردین ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 1651

دیدگاه های کاربران (0)

چنانچه اثری متعلق به شما است وخواهان حذف آن هستید درخواست خود را مبنی برحذف اثر اعلام کنید.قطعا مبالغ تمامی فروشهای اثرشما برایتان عودت خواهدشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما