فروشگاه اینترنتی کتاب شهرکرد فروش کتاب آنلاین در اصفهان فروشگاه اینترنتی کتاب شهرکرد فروش کتاب آنلاین در اصفهان

آمار سایت

نظرسنجی سایت

مشکلات درزمینه خرید/قبل ازارسال هرگونه پیام قسمت راهنمای خرید را مطالعه فرمایید

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 1708
  • بازدید دیروز : 2114
  • بازدید کل : 3041164

دانلود رایگان کتاب گریه های امپراتور pdf


دانلود رایگان کتاب گریه های امپراتور pdf

معرفی کتاب:(گریه های امپراتور)

گریه های امپراتور مجموعه شعری از فاضل نظری است که در قالب غزل سروده شده است.(گریه های امپراتور)روانی ادبیات، داخل مایه نیرومند و حوزه دانش واژه گانِ شاعر، وی را در انتقال مفاهیم بالقوه در ذهن و دلش به احسان یاری کرده است.(گریه های امپراتور)مورد دیگری که اشعار این کتاب را برای مخاطبانش جذاب می کند، ردیف های زیبا و رندانه غزلیات است. (گریه های امپراتور)مشابه عوض شدست، که بمیرم، عاشقت شدست، به هم می ریزد، از ماه، پرشدست و اما آن چه بیش تر ناخودآگاه مخاطبان را به سوی اشعار این کتاب می کشاند، تأثیرپذیری ابیات، از سروده ها قدمایی چون حافظ و سعدی است، که سال های سال آشنای ذهن ایرانیان بوده است.(گریه های امپراتور)

نظری در این گردآور با به کارگیری زبانی نرم و ساده توانسته است مضامین سنتی را بازآفرینی کند و طرحی نو در اندازد. اولین نکته ای که بیننده در مواجهه با سروده فاضل نظری با آن مواجه می شود، سادگی و خوش خوانی شعرهای اوست. نظری به دنبال کشف های زبانی نیست، بلکه به این معنا و محتواست که جغرافیای زبان او را کشف می کند و به آن راز و شکل می دهد. به همین سبب سروده او بی نیاز از هر گونه بازی زبانی یا فرمی است.(گریه های امپراتور)به راستی چامه سرا دغدغه زبان یا فرم ندارد. گریه های امپراتور درر پرونده اافتخارات خود عنواان کتااب ساال شعر جواان اایراان راا جای دااده ااست. ااین گردآور به به ااتفاق دو کتااب اقلیت و آان هاا سه گاانه فاضل نظری راا تشکیل می دهد.(گریه های امپراتور)

نویسنده:فاضل نظری

تعداد صفحات:42

حجم فایل:3.8مگابایت

فرمت کتاب:پی دی افpdf(کیفیت عالی)

زبان کتاب:فارسی

 لینک دانلود مستقیم کتاب 

سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814


مبلغ واقعی 6,500 تومان    15% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 5,525 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۲ فروردین ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 4645

دیدگاه های کاربران (0)

چنانچه اثری متعلق به شما است وخواهان حذف آن هستید درخواست خود را مبنی برحذف اثر اعلام کنید.قطعا مبالغ تمامی فروشهای اثرشما برایتان عودت خواهدشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما