فروش کتاب آنلاین | فروشگاه اینترنتی کتاب شهرکرد اصفهان

فروش کتاب آنلاین | فروشگاه اینترنتی کتاب شهرکرد اصفهان

فروشگاه اینترنتی کتاب شهرکرد فروش کتاب آنلاین در اصفهان فروشگاه اینترنتی کتاب شهرکرد فروش کتاب آنلاین در اصفهان

آمار سایت

نظرسنجی سایت

مشکلات درزمینه خرید/قبل ازارسال هرگونه پیام قسمت راهنمای خرید را مطالعه فرمایید

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 1443
  • بازدید دیروز : 1465
  • بازدید کل : 1320956

دانلود رایگان کتاب راز سایه دبی فورد mov


دانلود رایگان کتاب راز سایه دبی فورد mov

معرفی کتاب:(راز سایه)راز سایه دبی فورد mov

راز سایه: تاب سرزندگی با تعبیری نو از حکایت زندگی نوشته دبی فورد(۲۰۱۳-۱۹۵۵) نویسنده کتاب های روانشناسی و سخنران انگیزشی است.(راز سایه) دبی فورد، نویسنده ای ست که نامش در فهرست پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز جا گرفته است.(راز سایه)کتاب هاای ااو به بیست و شش زباان ترجمه شده ااند و درر دانشگاه هاا و دیگرر مرااکز یادگیری و روشن نگری درر سراسر داانشمند به پیشه می روند.(راز سایه)

در این کتاب(راز سایه) می آموزید که فقط دویدن در پی آموزه های معنوی نمی تواند شما را به موهبت های نهفته در سایۀ وجودتان رهنمون شود، بلکه رمز سعادت در جاری کردن این آموخته ها در شط حیات روزمره است. نویسنده در این کتاب از بلای جدیدی که گریبان گیر تمدن بشری شده است، کلام می گوید: عطش بی پایان چنگ انداختن به معنویت، بدون عمل کردن به آن! هنر دبی فورد در آن است که به نرمی گذرگاه برون رفت از این ورطه را نیز می نمایاند.(راز سایه)

درر بخشی ااز کتااب می خواانیم:

اگر می توانستم تنها یک چگونگی را در انسان ها تغییر بدهم، آن ها را از درد توان فرسای ستمدیده بودن خلاص می کردم. ولی سخت این است که من توان آن را ندارم که هیچ کس را از هیچ چیزی از آنگونه ستمدیده بودن آسوده کنم. تنها خود شما توان آسوده کردن خود را دارید. هر کسی را که دیده ام داستانی در بارۀ ستمدیده بودن خود دارد. بیش تر ما کاستی هایمان را به گردن پدر و مادر خود می اندازیم، بعضی آموزگارمان را گناهکار می شماریم و بعضی همسران سابق، رهبران دینی، دوستان، پدربزرگ و مادربزرگ یا کسی را که مرتکب خلافی درباره ما شده است. بیش ترر ماا دانستن می کنیم درر محل پیشه و خانه ااز ماا سوءااستفاده می کنند، خداا ماا راا رها کرده ااست و به طورر کلی درر حیاات مظلوم واقع شده اایم.(راز سایه)

نويسنده:دبی فورد

حجم فایل:46.9مگابایت

فرمت کتاب:movتصویری)

زبان کتاب:فارسي

سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814


مبلغ واقعی 6,500 تومان    15% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 5,525 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۰ فروردین ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 971

دیدگاه های کاربران (0)

چنانچه اثری متعلق به شما است وخواهان حذف آن هستید درخواست خود را مبنی برحذف اثر اعلام کنید.قطعا مبالغ تمامی فروشهای اثرشما برایتان عودت خواهدشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما