فروش کتاب آنلاین | فروشگاه اینترنتی کتاب شهرکرد اصفهان

فروش کتاب آنلاین | فروشگاه اینترنتی کتاب شهرکرد اصفهان

فروشگاه اینترنتی کتاب شهرکرد فروش کتاب آنلاین در اصفهان فروشگاه اینترنتی کتاب شهرکرد فروش کتاب آنلاین در اصفهان

آمار سایت

نظرسنجی سایت

مشکلات درزمینه خرید/قبل ازارسال هرگونه پیام قسمت راهنمای خرید را مطالعه فرمایید

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 647
  • بازدید دیروز : 3129
  • بازدید کل : 1481850

دانلود رایگان کتاب اعترافات ژان ژاک روسو pdf


دانلود رایگان کتاب اعترافات ژان ژاک روسو pdf

معرفی کتاب:(اعترافات)

ژان ژاک روسو (به فرانسوی: Jean-Jacques Rousseau) (زادهٔ ۲۸ ژوئن ۱۷۱۲ - درگذشتهٔ ۲ ژوئیه ۱۷۷۸) متفکر سوئیسی، درر سدهٔ هجدهم و ااوج دورهٔ روشنگری اروپا می زیست.(اعترافات)اندیشه های او در زمینه های سیاسی، ادبی و تربیتی، تأثیر بزرگواری بر معاصران گذاشت.(اعترافات)نقش فکری ااو که سال هاا درر پاریس عمر سپری کرد، به عنوان یکی ااز راه گشایان آرمان های انقلاب کبیر فرانسه قابل انکار نیست.(اعترافات)اگر چه روسو، ااز نخستین روشنگرانی است که مفهوم حقوق بشر راا بطور مشخص به پیشه گرفت،(اعترافات)ولی نزد ااو ااز ااین مفهوم فقط می توان به معنایی گزیده تر و محدود سخن به میانی آورد. رویهمرفته باید گفت که وی راادیکال تر ااز هابس و جان لاک و شارل دو مونتسکیو می اندیشید.(اعترافات)چه بسا به همین علت است که بعضی از پژوهشگران تاریخ اندیشه، وی را اساساً در تداوم سنت فکری عصر روشنگری نمی دانند،(اعترافات)بلکه اندیشهٔ او را اغلب در نقد فلسفهٔ روشنگری ارزیابی می کنند.(اعترافات)البته تئو هابسن معتقد است روسو به گونه نگاه روشنگری باور داشت، ولی با چنان شدت غیرطبیعی ای که مایه می شد طرفدارانش را نیز افرادی از خویش راضی، دنیاپرست و صرفاً تعقیب منافع ببیند.(اعترافات)برای روسو، صرف نظر کردن انسان از آزادی، به معنی صرف نظر کردن از خصلت انسانی و حق بشری است. روسو تلاش می کند،(اعترافات)نوعی انسجام میانی آزادی فردی و جمعی برپایی نماید. وی این شغل را در پرتو سرشناس خویش قرارداد اجتماعی که در سنه ۱۷۶۲ میلادی نوشته شد، انجام می دهد.(اعترافات)یکی سایر از کتاب های مهم روسو به نام امیل در مقوله پرورش کودکان است. خلاصه کتاب اين يگانه تصويري است که از انسان وجود دارد و به شایستن الی جاودان همين يک تصوير هستی خواهد داشت.(اعترافات)تصويري که دقيقا از روي طبيعت کشيده شده و چهره ي راستين او را ترسيم کرده است. هرر که هستيد، اي کساني که تقدير ياا اعتماد من شماا راا حاکم برر سرنوشت ااين دفتر کرده ااست، به خاطر شوربختي هايم، به خاطر احساسات و عواطفتان، و به اسم گونه بشر از شما تمنا دارم که اين پرتو يگانه و سودمند را از ميان نبريد. اثري که مي تواند درر مطالعه ي احوال بشر، مطالعه اي که بي گمان هنوز نخست نشده ااست، به عنوان نخستين معيار مقايسه به شغل رود و نيز خواهش دارم تنها يادگار با ارزشي راا که حرمت دسته خاطره ي من ااست و نمودار خوی ها و منش من و به دست دشمنانم تحريف نشده ااست،(اعترافات)ااز بين نبريد و سرانجام، حتي اگر شما خود يکي ااز ااين دشمنان سرسخت باشيد، ديگر به جسد خاکستر شدۀ من دشمني مورزيد و بيداد بي امان خود راا لغایت زماني که ديگر نه من و نه شما زنده نخواهيم بود، ادامه ندهيد بلکه بتوانيد کمینه يک بار شرافتمندانه درر نزد خویش گواهي دهيد که والاگهر و مهربان بوده ايد، درر جايي که مي توانستيد بدخواه و انتقامجو باشيد، البته چنانچه بدي روا داشته درر حق مردي که هرگز مرتکب بدي نشده و ياا نخواسته ااست بشود، بتواند اسم انتقام به خویش بگيرد.(اعترافات)

نويسنده:ژان ژاک روسو

مترجم:مهستی بحرینی

تعداد صفحات:851

حجم فایل:31مگابایت

زبان کتاب:فارسی+

فرمت کتاب:پی دی افpdf(کیفیت عالی)

سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814


مبلغ واقعی 19,800 تومان    72% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 5,544 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۳ اسفند ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 2642

دیدگاه های کاربران (0)

چنانچه اثری متعلق به شما است وخواهان حذف آن هستید درخواست خود را مبنی برحذف اثر اعلام کنید.قطعا مبالغ تمامی فروشهای اثرشما برایتان عودت خواهدشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما