فروشگاه اینترنتی کتاب شهرکرد فروش کتاب آنلاین در اصفهان فروشگاه اینترنتی کتاب شهرکرد فروش کتاب آنلاین در اصفهان

آمار سایت

نظرسنجی سایت

مشکلات درزمینه خرید/قبل ازارسال هرگونه پیام قسمت راهنمای خرید را مطالعه فرمایید

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 41
  • بازدید دیروز : 1762
  • بازدید کل : 3041259

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال ترجمه فارسی pdf


دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال ترجمه فارسی pdf

معرفی کتاب:(روان درمانی اگزیستانسیال فارسی)

روان درمانی اگزیستانسیال گونه ای روان درمانی پرکار یا پویه نگر است. پویا اصطلاحی ست که در حیطه ی بهداشت روان به چهره روان پویه شناسی بسیار بهره گیری می شود؛ و اگر کسی بخواهد یگانه از اساسی ترین ویژگی های رویکرد اگزیستانسیال را بشناسد، مفهوم درمان پویه نگر باید برایش کاملاً روشن باشد.(روان درمانی اگزیستانسیال)پویا یا دینامیک دو معنای غیرتخصصی و تخصصی دارد: در معنای غیرتخصصی اش (از ریشه ی یونانی به معنای قدرت و توان داشتن) انرژی و جنبش را به ذهن متبادر می کند (فوتبالیست پویا و پرجنب و جوش یا سیاستمدار فعال و جنجال برانگیز )؛ ولی معنای تخصصی اش این نیست، که اگر بود، کدام درمانگر آماده می شد غیرپویا یعنی بی جنب و جوش، تنبل، کند و بی خاصیت خوانده شود؟ نه، این اصطلاح، کاربردی تخصصی دارد که مفهوم نیرو در آن نهان است.(روان درمانی اگزیستانسیال)اصلی ترین کمکی که فروید به درک انسان کرد، مدل پویه نگر کارکرد روانی اش بود: مدلی که فرض را بر هستی نیروهای متعارضِ درون فرد می گذارد و اندیشه، دانستن و رفتار او را چه سازگاریافته باشد و چه بیمارگونه، نتیجه ی این قوای متعارض می داند.(روان درمانی اگزیستانسیال) به علاوه، ــ و این نکته مهم است ــ این نیروها در سطوح مختلفی از آگاهی پیمان دارند؛ به راستی برخی کاملاً ناخودآگاهند. بنابراین روان پویه شناسی هر فرد دربرگیرنده نیروها، انگیزه ها و ترس های ناخودآگاه و خودآگاهی ست که درونش به کنش مشغولند. روان درمانی های پویه نگر درمان هایی هستند بر بنیاد این مدل پویای کارکرد روانی.(روان درمانی اگزیستانسیال)

کتاب روان درمانى اگزیستانسیال هم راهنمایى براى درمان گران است و هم نوعى درمان به شمار مى رود: هرکس که آن را بخواند،(روان درمانی اگزیستانسیال)عمیقا تحت تاثیر پیمان مى گیرد و خردمندتر مى شود انگاشت چندین ساعت به گفت وگو با کسى نشسته که عزمش را براى عبور از ژرف ترین دشواری ها بشرى جزم کرده است.(روان درمانی اگزیستانسیال)داستایفسکى، تولستوى، کافکا، سارتر، کامو و بسیارى دیگر با نویسنده هم آوا شده اند تا از دلواپسى هاى غایى آدمی بگویند.(روان درمانی اگزیستانسیال)مخاطبان اصلى کتاب، دانشجویان و روان درمان گران بالینى اند ولى به دلیل سبک قابل درک و عارى از واژگان تخصصى اش، براى خواننده ى معمولى نیز قابل درک و زیاد جذاب است.(روان درمانی اگزیستانسیال)یالوم بعد از نوشتن این کتاب و براى گسترش نظریه اگزیستانسیال بود که به افزار سرگذشت روى آورد و آثارى چون و نیچه گریه کرد... و مامان و معنى زندگى رااا خلق کرد.(روان درمانی اگزیستانسیال)او خویش روان درمانى اگزیستانسیال را کتاب مرجع تمامى آثارى دانسته که بعد از آن به دودمان تحریر درآورده است.(روان درمانی اگزیستانسیال)

نويسنده:اروین دیالوم

تعداد صفحات:672

فرمت :pdfپی دی اف(کیفیت عالی)

زبان کتاب:فارسي

سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814


مبلغ واقعی 4,500 تومان    20% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 3,600 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۳ اسفند ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 58154

دیدگاه های کاربران (0)

چنانچه اثری متعلق به شما است وخواهان حذف آن هستید درخواست خود را مبنی برحذف اثر اعلام کنید.قطعا مبالغ تمامی فروشهای اثرشما برایتان عودت خواهدشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما