اولین و بزرگترین مرکزدانلود وخرید کتاب های چاپی والکترونیکی

اولین و بزرگترین مرکزدانلود وخرید کتاب های چاپی والکترونیکی

راهنمای دریافت فایل: جهت دریافت فایل فرم زردرنگ درپایین محصولات راپرکرده سپس به درگاه بانک متصل میشوید بعدازپرداخت وواردکردن مشخصات کارت بانکی دردرگاه بانک فایل دانلود و بازمیشود...............

برچسب ها

آمار سایت

نظرسنجی سایت

مشکلات درزمینه خرید/قبل ازارسال هرگونه پیام قسمت راهنمای خرید را مطالعه فرمایید

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 3435
  • بازدید دیروز : 3449
  • بازدید کل : 1117402

دانلود رایگان کتاب تاریخ جامع ادیان pdf


دانلود رایگان کتاب تاریخ جامع ادیان pdf

تاریخ جامع ادیان تالیف جان ناس در 573 صفحه با ترجمه علی اصغر حکمت در گونه خود کتاب منحصر به فردی است که در زمینة تاریخ جمیع ادیان، در دسترس کیش پژوهان ودانشجویان پارسی زبان پیمان دارد. این کتاب حائز چهار دسته است: تقسیم نخست: ادیان ابتدایی وگذشته ، نویسنده دراین بخش، جایگاه مذهب در دوره های پیش از تاریخ وفرهنگهای ابتدایی ونیز ادیان اقوام پیشین را رسیدگی کرده و در ساحل این موضوع، دوازده خاصیت مشترک ادیان ابتدایی را که برخی از این ویژگی ها به نوع ای در ادیان کبیر معاصر نیز وجود دارند، بررسی کرده است. دسته دوم: مذاهب هند. در این بخش، به پیشینه تاریخی ، مناسک، فرقه ها وتحولات ادیانی پرداخته است که مبدأ آنها شبه جزیره هند می باشد؛ دینهایی چون هندوئیسم، جینیزم، بودیسم وآیین سیک. دسته سوم: در باره ادیان مشرق دور است که مباحث آن به دینهای چینیان مانند دین تائو،کنفوسیوس وشینتو اختصاص دارد. دسته چهارم: ادیان مشرق نزدیک، چهار دینی که پیدایش آنها در ناحیه مشرق تقریبا ( ایران، جزیرة العرب،منطقه عمومی بیت المقدس وشام و مصر قدیم ) بوده ، در این تقسیم آمده اند .کیش زردشتی، مذهب یهود، دین مسیحیت ودین اسلام، موضوع این بخش می باشند.

نام کتاب/رمان:تاریخ جامع ادیان تالیف جان ناس

فرمت کتاب:پی دی افpdf(کیفیت عالی)

زبان کتاب:فارسی

سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814


مبلغ قابل پرداخت 1,500 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۶ آبان ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 281

دیدگاه های کاربران (0)

چنانچه اثری متعلق به شما است وخواهان حذف آن هستید درخواست خود را مبنی برحذف اثر اعلام کنید.قطعا مبالغ تمامی فروشهای اثرشما برایتان عودت خواهدشد.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما